Newsletter 2013/01

PhDr. Norbert Riethof
Vážení přátelé Coaching Systems,
srdečně Vás zdravím v roce 2013, který se už po prvních dvou měsících zdá být neméně rušným a zajímavým jako ten uplynulý. Vnímám kolem sebe mnoho tvůrčí energie, které bude ještě přibývat s blížícím se příchodem jara.
Asi nejvíce mě těší, že se i nadále daří rozvíjet naši stále ještě mladou Academy of Coaching Excellence (ACE). Vedle nových výcviků Gestalt koučování, které jsem pro vás na duben připravil já, a výcviku Transformačního koučování, který pro vás na druhou polovinu roku připravuje Tereza Damborská, mám velkou radost z otevření anglické verze ACE – Practitioner. Ta startuje 22. dubna.
Skvělou zprávou je také nově zahájená spolupráce se známým hokejovým trenérem a osobním koučem Jaromíra Jágra panem Marianem Jelínkem – na květen s ním plánujeme inspirativní workshop na téma „Skrytá cesta k vítězství aneb FLOW jako fenomén úspěšných lidí“. Hlásit se do něj můžete už nyní.
Přeji vám mnoho radosti a úspěchů v rozvíjení sebe sama nebo rozvíjení lidí kolem vás.
Norbert Riethof
EIA Practicioner

Obsah:

Norbert Riethof 1. českým koučem s akreditací od EMCC

Norbert Riethof získal od Evropské rady pro mentorink a koučink (EMCC) individuální akreditaci EIA (European Individual Accreditation) a stal se tak prvním koučem s tímto oceněním.

SKRYTÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ ANEB FLOW JAKO FENOMÉN ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ

Academy of Coaching Excellence navázala spolupráci s Marianem Jelínkem, hokejovým trenérem, koučem, manažerem a autorem několika odborných knih, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem.

Obohaťte své dovednosti o gestalt principy

Ve dnech 11. a 12. dubna pro vás otevíráme nový 2denní výcvik Gestalt koučování. Ambasadorem je Norbert Riethof.

Transformační koučování s Terezou Damborskou

Na 17. a 18. října připravuje Tereza Damborská 2denní výcvik Transformační koučování, ve kterém se naučíte techniky, jak pracovat v hlubší rovině, prozkoumáte nastavení mysli a ujasníte si, co jsou “limiting beliefs”.

Navštivte nás na veletrhu Evolution

Ve dnech 19. až 21. dubna budeme společně s Evropskou radou pro mentorink a koučink (EMCC) vystavovat na veletrhu Evolution.

Coaching Systems na sociálních sítích

Naše společnost spatřuje v odborných sociálních sítích důležitý prostor pro komunikaci a sdílení podstatných informací s Vámi, našimi klienty, a proto nás můžete najít na Linkedinu a Twitteru.
Coaching Systems s.r.o.
Blanická 28   |   120 00 Praha 2 - Vinohrady   
Telefon: +420 272 731 401   |   Mobil: +420 731 186 169
E-mail: info@coachingsystems.cz
www.coachingsystems.cz