Newsletter 2013/02

PhDr. Norbert Riethof
Vážení a milí přátelé Coaching Systems,
jsem velice potěšen, že Vás opět mohu oslovit a podělit se s Vámi o mnoho novinek.
První, a rozhodně ne poslední, zprávou je navázání spolupráce s Břevnovským klášterem, v jehož prostorách jsme našli nový domov pro většinu našich výcviků. Nejenže oceňujeme překrásné prostředí této památky, ale taktéž vnímáme určité propojení smyslu našeho počínání s geniem loci.
Právě v magických prostorách Břevnovského kláštera jsme společně s Marianem Jelínkem uspořádali první veřejný, a dnes už mohu říci i úspěšný, seminář na téma flow a zóna v byznyse a sportu. Podívejte se na videa z akce.
Jsem též velmi rád, že je z vaší strany zájem o naše koučovací výcviky. Právě kvůli velkému ohlasu jsme se rozhodli podruhé v letošním roce otevřít speciální dvoudenní workshop Gestalt koučování. Nově otevíráme i dvoudenní MBTI® a koučování. Místa ještě jsou, více se dozvíte v článku.
Další úžasnou zprávou je naše spolupráce s Divadlem pod Palmovkou. Academy of Coaching Excellence se před časem stalo partnerem představení Králova řeč, které pojednává o síle lidského ducha, rozvoji osobnosti a tak trochu i o koučování. Pro ty z Vás, kteří se ještě teď zapojí do jakéhokoliv našeho výcviku, máme vstupenky na toto beznadějně vyprodané představení.
Příjemné čtení a pohodové dny Vám za celý tým přeje
Norbert Riethof
EIA Practicioner

Obsah:

Na šedesát lidí hledalo „Skrytou cestu k vítězství...“

V pátek 10. května jsme uspořádali společně s Marianem Jelínkem seminář Skrytá cesta k vítězství aneb Flow jako fenomén úspěšných lidí. Do Břevnovského kláštera se na bývalého kouče Jaromíra Jágra a dnes úspěšného trenéra a manažera přišlo podívat na 60 lidí. Seminář se zabýval otázkami zóny, peak experience a flow v byznyse a sportu. Podívejte se krátkou reportáž a rozhovor.

Pro velký zájem otevíráme ještě jednou Gestalt koučování

Ve dnech 3. a 4. června pořádáme 2denní workshop Gestalt koučování, který povede Norbert Riethof. Vyšli jsme vstříc mnoha lidem, kteří už se do 1. běhu nedostali a kteří měli velký zájem poznat Gestalt techniky v praxi. I Vy teď máte možnost se přihlásit a tento rok naposledy přenést Gestaltistické principy do vaší praxe.

Akviziční a prodejní dovednosti nejlepším kurzem roku 2012

Tato příjemná zpráva vyplynula z interního výzkumu našeho významného klienta, společnosti ČSOB. Program, který vedly Lada Mezgerová a Blažena Mačáková, získal označení „Kurz s nejlepším hodnocením od účastníků roku 2012“ nejen mezi výcviky soft, ale i hard skills.

Otevíráme 2denní workshop zaměřený na MBTI®

Výcvik povede Anita Crkalová a uskuteční se ve dnech 3. a 4. června v Břevnovském klášteře. Cílem je pochopení a osvojení si osobností typologie MBTI®, její propojení s koučováním a využití znalosti při týmové spolupráci a efektivnější komunikaci.

Žádáme o akreditaci ICF

Společně s Mezinárodní federací koučů připravujeme naši Academy of Coaching Excellence na akreditaci ACSTH. Pro účastníky naší akademie to znamená přínos, protože po absolvování našeho výcviku budou moci mnohem jednodušeji a levněji žádat o individuální akreditace pro kouče jak u organizace EMCC, tak i ICF. O vývoji situace Vás budeme nadále informovat.
Coaching Systems s.r.o.
Blanická 28   |   120 00 Praha 2 - Vinohrady   
Telefon: +420 272 731 401   |   Mobil: +420 731 186 169
E-mail: info@coachingsystems.cz
www.coachingsystems.cz